Jak prawidłowo udekorować pokój – wszystko co musisz wiedzieć

Niezależnie od tego, czy malujesz ściany na jasny kolor, dodajesz unikalny dywan, czy po prostu zmieniasz wystrój w swoim domu, ważne jest, aby mieć pokój, który odzwierciedla to, kim jesteś jako osoba. Jednak może być trudno wiedzieć, od czego zacząć. Dekorowanie pokoju może wydawać się niekończącą się listą porad i sztuczek; skąd wiesz, które z nich będą działać dla Ciebie i Twojej rodziny? Zebraliśmy kilka przydatnych informacji na temat tego, jak prawidłowo udekorować pokój – wszystko od wskazówek dotyczących przemeblowania z dziećmi do rzeczy, które działają dla prawie każdej rodziny. Sprawdź poniższą infografikę, aby dowiedzieć się więcej!

Jak urządzić pokój?

Po pierwsze, ważne jest, aby poznać swój osobisty styl. Co ci się podoba w twoim pokoju? Co nie pracuje dla ciebie? Ty możesz wtedy brać ten informację, wraz z nasz listą jak dekorować pokój, i tworzyć colour plan który pracuje dla ciebie. Ty możesz zauważać że silnie zalecamy używać podstawowych kolory w nasz dekoraci przewodnikach. To jest ponieważ wierzymy że głęboki kolory są Sampled od różnorodnych źródeł, silny wpływ one mieć na pokoju. Oto kilka wskazówek, jak prawidłowo udekorować pokój:

Kolor: Czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, indygo i fioletowy to standardowe kolory podstawowe, które można wykorzystać do wspaniałego efektu w pokoju. Jednak istnieje wiele piękniejszych odcieni tych kolorów, niż można sobie wyobrazić. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, dlaczego nie spróbować pomalować ścian na inny kolor?

Oświetlenie: Włącz światła do swojego pokoju, aby stworzyć bardziej wizualne środowisko. światła fluorescencyjne działają najlepiej, ponieważ są bardzo jasne i pozwalają łatwo zobaczyć, co robisz w pokoju.

Spryskiwacze: Tylko dlatego, że twoje dzieci są wystarczająco stare, aby uzyskać wodę na własną rękę, nie oznacza, że musisz. Dodaj kilka zabawnych zraszaczy do swojej przestrzeni na zewnątrz!

Pamiętaj o odpowiedniej ochronie swoich dłoni, ciała i oczu! Produkty BHP, w tym rękawice, ubrania robocze i okulary ochronne znajdziesz na https://aveon.pl

Jak idealnie dopasować kolor do pokoju?

Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania podczas dekorowania pokoju jest posiadanie najlepszego dopasowania kolorów na świecie. Niezależnie od tego, czy malujesz ściany na jasny kolor, dodajesz unikalny dywan, czy po prostu zmieniasz wystrój w swoim domu, ważne jest, aby mieć pokój, który odzwierciedla to, kim jesteś jako osoba. Niestety, nie ma idealnego sposobu, aby to zrobić. Istnieje wiele sposobów, aby przejść o tym, ale najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to uzyskać prawo za pierwszym razem. Oto kilka wskazówek, jak mieć najlepsze dopasowanie kolorów na świecie:

Uzyskaj kolory idealnie skoordynowane: Najbardziej podstawową rzeczą, którą możesz zrobić, aby uzyskać kolory w prawo, jest spojrzenie w lustro. Spójrz na kolory, które siedzą na zewnątrz twojego ciała – są to główne kolory, które tworzą twoje ciało. Jeśli ustawisz swoje ciało i swój pokój w lustrze, powinieneś widzieć te same kolory na ścianach. Oznacza to, że jeśli jeden kolor jest wyłączony, drugi też będzie.

Użyj kolorów uzupełniających: Jeśli nie widzisz tych samych kolorów, które siedzą na zewnątrz ciała w swoim pokoju, to twój schemat malowania prawdopodobnie nie uzupełnia twojego własnego odcienia skóry. Spróbuj użyć różnych odcieni swojego naturalnego koloru skóry, aby uzyskać kolory bardziej zrównoważone.

Użyj białych ścian w ciemnych pomieszczeniach: Białe ściany są znane z pochłaniania światła, co może sprawić, że pokoje wyglądają na ciemne. Jeśli jednak malujesz ściany na jasny kolor, wpuści on więcej światła niż gdybyś malował je na ciemniejszy kolor. Oznacza to, że twoje białe ściany będą wyglądać znacznie jaśniej niż gdybyś użył ciemniejszego koloru.

Dekoruj pastelami: Chociaż nie powinieneś używać tego samego koloru w swoim pokoju, który używasz w swoim ciele, pastele są znane jako uspokajające, więc dlaczego nie używać ich w swojej sypialni? Jasne odcienie pasteli najlepiej sprawdzają się w sypialni, więc jeśli masz ciemniejszy odcień skóry, spróbuj użyć rozjaśniacza na swoim plakacie Away We Go, aby doprowadzić go do zgodności z odcieniem skóry.

Dla własnego bezpieczeństwa nigdy nie podejmuj pracy bez odpowiedniej ochrony! Zamów ubranie robocze i rękawice już dzisiaj! To i wiele więcej znajdziesz na https://dystrybutorbhp.pl

Tricki, które działają dla wszystkich domów

Dekorowanie pokoju nie jest procesem „one-size-fits-all”. Każda rodzina jest inna i ma inne potrzeby, więc ważne jest, aby zrozumieć, co działa najlepiej dla Ciebie i Twojej rodziny. Oto kilka rzeczy, które naszym zdaniem działają najlepiej dla prawie każdej rodziny:

Pokój dziecięcy – Jest to pokój, który wszyscy uwielbiają dekorować. To idealny czas, aby pokazać swoje umiejętności jako malarz, dekorując ściany, angażując dzieci w proces i dając im głos w tym, co malują.

Przestrzeń dla dorosłych – Jeśli jesteś typem osoby, która lubi mieć trochę nadrzędnego tematu w swoich pokojach (co i tak polecamy wypróbować!), spróbuj dodać dywan lub dwa. Pomogą one zebrać pokój razem, dodając jednocześnie trochę tekstury i osobowości do pokoju. Dodatkowo, będą świetnie wyglądać na podłodze.

Słowa końcowe

Pamiętaj, że twój pokój to twoja osobista przestrzeń, więc upewnij się, że jest przewiewny, lekki i otwarty. Jeśli Twoja sypialnia sprawia wrażenie, jakby zamykała się przed Tobą, być może nadszedł czas, by sięgnąć po świeżą farbę i zacząć dodawać ścianom osobowości.

Twój pokój jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, więc upewnij się, że spędzasz trochę czasu patrząc na to, jak prawidłowo udekorować pokój i dostać go w prawo po raz pierwszy.

Dodaj komentarz