Oryginalne naczynia do spożywania drinków

Nie namawiamy do picia drinków z wiader czy gąsiorów do produkcji wina, jednak zachęcamy, aby rozejrzeć się za ciekawym, nieszablonowym rodzajem szkła, w którym fajnie jest od czasu do czasu zaserwować drinka gościom swojego baru lub zasiąść przed telewizorem z pyszną lemoniadą. Co sprawdzi się w tym celu najlepiej?

Dlaczego warto serwować drinki w oryginalnej formie?

Słodkie strawberry daiquiri, a może lekko cierpkie mojito — który z tych drinków będzie lepszym trunkiem na dzisiejszą imprezę w klubie, albo który ochłodzi Cię w upalny dzień podczas wypoczywania na leżaku w ogrodzie? To niech pozostanie kwestią indywidualnych preferencji. Jedno jest pewne — drinki warto serwować w nietypowych kształtach naczyń. Są to napoje efektowne, o charakterystycznym smaku i sporej mocy, którym charakteru nadaje nie tylko kolor, ale również mieszanie się kolejnych warstw, czy stopniowe rozpuszczanie się kostek lodu zmiękczające ich smak. Szkło o charakterystycznym kształcie, na przykład wybrzuszonego u dołu kieliszka na krótkiej nóżce, wysokiej szklanki z ciekawymi grawerami, czy kieliszka do martini to już drinkowa klasyka. Czas sięgnąć po słoiki do picia!

Dlaczego warto mieć słoiki i jakie wybrać?

Słoiki do picia to specjalne szklane naczynia o okrągłym lub kwadratowym przekroju z wygodnym uchwytem i nakrętką, przez którą można włożyć słomkę. Taka budowa sprawia, że słoiki do picia idealnie sprawdzają się na imprezach plenerowych — często wybierają ją właściciele barów przy plaży z uwagi na niezwykłą wygodę ich użytkowania. Słoiki zaopatrzone w specjalny nadruk z logo mogą zostać dodatkowo specjalnie naznaczone, dzięki czemu od razu będzie wiadomo, do którego baru należą. Ciekawym sposobem jest również zaopatrzenie domowego barku w takie właśnie słoiki do picia posiadające jakieś indywidualne nadruki — ciekawe cytaty, imiona czy obrazki, dzięki którym będą jeszcze lepiej spersonalizowane i korzystanie z nich będzie naprawdę dużo przyjemniejsze.

Słoiki idealne do kolorowych drinków!

Wybierając słoiki do picia do domu czy do swojego baru można zyskać naprawdę wygodne szkło do popularnych drinków. Mocny uchwyt zapobiega wysuwaniu się drinka z ręki podczas tańczenia, nakrętka nie pozwala rozlać nawet kropli podczas intensywnego gestykulowania przy rozmowie z przyjaciółmi, a mocne szkło utrzyma odpowiednią temperaturę drinka nawet w naprawdę upalny dzień. W dodatku taki słoik wygląda bardzo nietypowo — świetnie prezentuje się na żywo, zwłaszcza gdy zaopatrzony jest w odpowiednie nadruki!

Dodaj komentarz