Powietrzna pompa ciepła Brewa.pl – dlaczego warto w nią zainwestować?

Mimo, że w czasie zimy pompy powietrzne nie pracują tak intensywnie jak typowe pompy gruntowe, trzeba docenić ich przystępną cenę i zdecydowanie łatwiejszy próg montażowy. Tutaj pominąć możemy stosowanie kolektorów, które zawsze pochłaniają mnóstwo pieniędzy. Odpowiadają one za pozyskiwanie energii odnawialnej z najgłębszej strefy podziemnej, ale w przypadku zbyt małych działek budowlanych nie można stworzyć właściwych wymienników, przez co zaczynają piętrzyć się problemy. Właśnie w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie powietrzna pompa ciepła od Brewa (https://www.brewa.pl/)

Pompa ciepła Brewa.pl – obwód powietrze – woda

Socjologowie oraz producenci nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych na podstawie przeprowadzonych wcześniej badań prognozują, że w latach 2022 – 2030 spotkamy się z gwałtownym wzrostem zainteresowania używaniem w celach grzewczych i wytwarzania ciepłej wody za pomocą pomp cieplnych powietrznych. I nie mówimy tu wyłącznie o obiektach, które obecnie są jeszcze w stanie budowy. Nastawiać się powinniśmy na epokę termomodernizacji całej zurbanizowanej przestrzeni. Gwałtowny powrót w stronę ekologii staje się już faktem, ponieważ społeczeństwo jest już bardziej świadome zagrożeń płynących z nadmiernego wykorzystywania węgla, paliw oraz gazów. Pompy ciepła dla wielu przedsiębiorców okazują się o tyle kuszącym rozwiązaniem, iż ich stosowanie nie dyskwalifikuje automatycznie korzystania z typowej energii pozyskiwanej z gazowni.

Pompa ciepła – ile zapłacimy za instalację?

Jakie pytania warto zadać sobie na początku, kiedy rozważamy możliwość kupna pompy ciepła? Zawsze warto przeprowadzić analizę kosztów instalacji, by później nie zmagać się z nieprzyjemnymi niespodziankami. Na szczęście specjaliści Brewa.pl temat wyboru, montażu oraz eksploatacji powietrznych pomp ciepła opanowali do perfekcji. Profesjonalna pomoc fachowców pomoże każdemu Klientowi uniknąć wielu potknięć i od samego początku utrzymać pewność właściwego wyboru. Możemy wybrać między pompami gruntowymi a powietrznymi. Istotne jest dopasowanie parametrów. Jeśli szukamy pompy ciepła dla domu, gdzie mieszka kilka osób, lepiej zdecydować się na opcję większej mocy, niż ta podstawowa. Zaufani producenci oraz wykwalifikowani monterzy to także rzecz niebagatelna. Razem z Brewa.pl można zyskać markowy produkt wraz z odpowiednio dobraną obsługą techniczną. Oszczędzamy czas i pieniądze.

pompy ciepla

Pompy ciepła Brewa.pl – co świadczy o ich cenie?

Ceny wybranych modeli pomp Brewa uzależnione są od rodzaju strefy, z której pobierać będziemy zasoby energetyczne do ocieplania budynku. Są więc pompy dostosowane pod korzystanie z powietrza, ziemi oraz wody. W zależności od tego, jaki zasób energetyczny z natury wybierzemy, dostosowana zostanie cena za przeprowadzenie instalacji. Do najdroższych obecnie rozwiązań należą właśnie pompy gruntowe. Do wartości rynkowej pompy jako urządzenia doliczymy jeszcze koszt pracy techników. Montowanie kolektorów na określonych głębokościach, gdzie wymagane są prace fizyczne z wykorzystaniem koparek lub narzędzi ręcznych – także niesie ze sobą koszty. Wszystkie te problemy możemy sprawnie ominąć, jeśli tylko zastosujemy powietrzne pompy ciepła.

Dodaj komentarz